خداحافظی با آویرا

چند وقتی است شایعاتی بر سر زبان ها افتاده مبنی بر اینکه کمپانی اویرای آلمان که یکی از برندهای خوب آنتی ویروس در دنیا است به شرکت qihoo 360 چین که یک شرکت ارائه دهنده راهکارهای امنیتی و آنتی ویروس است، واگذار شده و این شرکت چینی اویرا را خریداری کرده است.

ما در ابتدا این مورد را جدی نگرفتیم، چون Avira در ایران نماینده انحصاری دارد وسازمان ها و مراکز دولتی بزرگی در ایران از این آنتی ویروس استفاده میکنند و از نظر ما این فقط یک دروغ و شایعه ای بیش نبوده است.

ولی پس از چند روز تحقیق و بررسی متوجه این گشتیم که این خبر کاملا صحیح است و به زودی این آنتی ویروس سبک و قدرتمند آلمانی از میان ما میرود.

در حین بررسی هایمان متوجه شدیم که شرکتی که نماینده انحصاری این محصول را در ایران دارد نامه ای  به برخی از مشتریان خود ارسال نموده، مبنی بر اینکه دیگر نمیتواند پشتیبانی به مشتریان خود بر روی این محصول ارائه دهد و با این امر به مشتریان این آنتی ویروس، شوک بسیار بزرگی وارد نمود.

حال نمیدانیم مشتریان این محصول در ایران که اغلب سازمان ها و مراکز دولتی میباشند چه تصمیمی را در مواجه با این خبر اتخاذ مینمایند زیرا برخی از این مشتریان هنوز از اعتبار لایسنس آویرایشان زمان زیادی باقی مانده است.

اِی وی نیوز این قول را به شما میدهد تا در صورت کسب اطلاعات بیشترازهمین پایگاه خبری، مراتب را به اطلاع همگان رساند.

منبع: واحد خبری اِی وی نیوز

 

About The Author

Related posts

 1. ابوالفضلی

  بد ترین خبری بود که تو حوزه ی IT شنیدم.
  من ۸ ساله که فقط از همین آنتی ویروس استفاده میکنم و هیچ برند دیگه ای رو قبول نداشتم.
  واقعا نمیدونم چی بگم. 🙁

  Reply
 2. ابوالفضلی

  طبق بررسی انجام شده تو این ۱۵ دقیقه هیچ خبری مبنی بر اینکه شرکت Qihoo شرکت Avira رو خریده تو اینترنت ندیدم!
  فقط مبحثی که مطرح شده بود این بود که این دو تا شرکت از سال ۲۰۱۱ برای بهبود عملکرد آنتی ویروساشون با هم قرار داد بستن و همکار تجاری شدن.
  ایشالا که خبر شما درست نباشه…

  ممنون

  Reply
  1. ::: اِی وی نیوز

   شما برای اطمینان بیشتر میتوانید با نماینده انحصاری اویرا در ایران تماس حاصل فرمائید تا از صحت این خبر مطمئن گردید.

   Reply

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*