اسکن سریع و قدرتمند بیت دیفندر با تکنولوژی فوتون

گزارش اختصاصی اِی وی نیوز: (پایگاه خبری تخصصی حوزه امنیت شبکه و اطلاعات ایران)

بیت دیفندر به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات امنیتی در جهان، در محصولات ۲۰۱۴ خود، تکنولوژی بسیار جدیدی را به نام فوتون راه اندازی نموده است.

تکنولوژی فوتون برای بالابردن سرعت اسکن و زمان بوت شدن نرم افزار، و بهبود بخشیدن ارتباط با برنامه های دیگر نصب شده بر روی کامپیوتر طراحی شده است.

Catalin Cosoi، استراتژیست ارشد امنیتی بیت دیفندر، در این رابطه میگوید: هدف اصلی و شماره یک ما، برای ایجاد این تکنولوژی منحصر به فرد، بالابردن قدرت و سرعت شناسایی و تمیز کردن قدرتمند تر محصولات بیت دیفندر بوده است.

با این حال، اولویت اصلی کمپانی بیت دیفندر در این سال، طراحی تکنولوژی های ویژه برای حفظ جایگاه شماره یک خود در سال ۲۰۱۲ در بین محصولات آنتی ویروس دنیا میباشد و با فوتون اسکن قدرتمند تر و سریعتری را به همگان هدیه میدهیم.

فن آوری فوتون، نرم افزارهای نصب شده بر روی کامپیوترها را تحت نظر دارد و با یادگیری فرایندها و نظارت کامل آنها، نرم افزارهایی را که کاری انجانم نمیدهند را اسکن نمینماید.

در نتیجه تعداد کمتری از فایل ها که نیاز به نظارت مستمر و کاملی دارند به صورت کامل در محیطی بسیار امن مانیتور میگردند و اسکن کامل و جامع بر روی فایل هایی که قابلیت مخرب بودن را دارند انجام میگردد. این امر باعث میشود مانبع سیستمی کمتری اشغال گردند و سرعت اسکن بسیار بالاتر رود.

او میگوید ما فقط به سرعت اسکن بالا فکر نمیکنیم و این سرعت را به همراه قدرت بالا در شناسایی و پاکسازی بدافزارها، مد نظر داریم.

محصولات بیت دیفندر بسیار سریعتر و با کمترین ردپای ممکن بر روی کامپیوتر قرار میگیرند و اسکن بسیار سریع و قرتمند با قابلیت پاکسازی و تمیز کردن فایل های مخرب را به ارمغان می آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصولات امنیتی بیت دیفندر میتوانید با کارشناسان شرکت توسعه ارتباطات هما ( توزیع کننده رسمی محصولات امنیتی بیت دیفندر در ایران) در ارتباط باشید.

 

 

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*