حذف به روز رسانی Lync توسط مایکروسافت

شرکت مایکروسافت به روز رسانی امنیتی ۲۹۸۲۳۸۵ را که به عنوان بخشی از به روز رسانی های امنیتی ماه سپتامبر منتشر کرده بود، حذف کرد.

به گزارش اِی وی نیوز از مرکز ماهر، شرکت مایکروسافت این بولتن را دوباره منتشر کرد تا مساله شناخته شده ای که مانع از نصب موفقیت آمیز به روز رسانی امنیتی۲۹۸۲۳۸۵ برای سرور Lync 2010 می شود را برطرف نماید. شرکت مایکروسافت رفتار سیستم پس از نصب این به روز رسانی را بررسی کرد و تصمیم گرفت تا لینک دانلود این به روز رسانی امنیتی را حذف نماید.

در واقع این بولتن هیچ آسیب پذیری امنیتی را برطرف نمی کند بلکه تنها توصیه می کند تا مشتریان این نرم افزار به منظور مقابله علیه بردارهای حمله جدیدی که ممکن است در آینده شناسایی شوند، این به روز رسانی امنیتی را اعمال نمایند. شرکت مایکروسافت لینک های مربوط به این به روز رسانی را حذف کرده است اما سایر به روز رسانی های سرور Lync 2010 و سرور Lync2013 در دسترس می باشند و کاربران می توانند آن ها را اعمال نمایند.

ظاهرا مشکل از کد امضای فایل است و کاربر در هنگام نصب با پیامی مبنی بر عدم شناسایی منتشر کننده فایل مواجه می شود و قادر به نصب این به روز رسانی نیست.

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*