نام ایران از نمایندگی های شرکت کسپرسکی حذف گردید.

طبق گزارش اِی وی نیوز و طبق اخبار رسیده از سایت کسپرسکی، نام ایران از بخش نمایندگی های سایت کسپرسکی حذف گردید.

کشور ایران را شاید به جرات بتوان بزرگترین بازار فروش محصولات امنیتی کسپرسکی دانست. تعداد زیادی شرکت در ایران وجود دارند که بر روی محصولات کسپرسکی فعالیت مینمایند.

شرکت کسپرسکی دو شرکت VAD در ایران به نام های تجارت امن و پارس آتنا دژ دارد. این درجه از نمایندگی کسپرسکی، بالاترین سطح از نمایندگی محصولات کسپرسکی میباشد و این دو شرکت قادر هستند برای خود نمایندگانی را جذب نمایند.

تمامی شرکت هایی که بر روی محصولات شبکه ای و سازمانی کسپرسکی در ایران مشغول به کار هستند نمایندگی خود را از این دو شرکت VAD دریافت نموده اند و لایسنس مشتریان خود را از این دو شرکت دریافت مینمایند.

شاید هیچ کدام از نمایندگان کسپرسکی در ایران باور نداشتند که روزی احتمال دارد نام آنها از سایت کسپرسکی حذف گردد.

در حال حاضر بیشتر سازمانهای دولتی و خصوصی کوچک و بزرگ کشور ایران از محصولات کسپرسکی استفاده مینمایند و هر ساله هزینه های سرسام آوری را برای تمدید لایسنسهای خود میپردازند.

هنوز هیچکدام از این دو شرکت VAD و هیچ کدام از نمایندگان کسپرسکی در ایران عکس العملی نشان نداده اند و هنوز در شک این خبر فرو رفته اند.

نگرانی خیلی از مشتریان کسپرسکی در ایران این است که با حذف نام نمایندگان ایران از سایت کسپرسکی، آیا در لایسنس ها و خدمات پشتیبانی آنها خللی ایجاد میشود یا نه؟

طبق آخرین گزارشی که اِی وی نیوز از یکی از نمایندگان کسپرسکی در یکی از استان های کشور داشت، این نماینده نقل کردند که آنها، هنوز باور ندارند که نام ایران از سایت کسپرسکی حذف گردیده است و به دنبال دلیل این ماجرا هستند و در حال نامه نگاری با دفتر مرکزی کسپرسکی در خاورمیانه و دفتر اصلی در روسیه میباشند.

اِی وی نیوز، از تمامی نمایندگان کسپرسکی دعوت مینماید که در صورت داشتن هر گونه اطلاعی از آخرین وضعیت حذف نمایندگان ایرانی از سایت کسپرسکی، آن را به اطلاع ما برسانند تا در اسرع وقت نسبت به اطلاع رسانی اقدام نمائیم تا شاید بتوانیم  نگرانی های مشتریان محصولات کسپرسکی در ایران را کاهش دهیم.

با مراجعه به سایت کسپرسکی میتوانید از صحت این خبر مطمئن گردید.

http://www.kaspersky.com/partners/buyoffline/

منبع خبر: اِی وی نیوز

About The Author

Related posts

  1. ::: واحد خبر

   با درود
   کسپرسکی نهایت استفاده خود را از بازار ایران برد. میلیاردها تومان از فروش محصولات خود به سازمانهای دولتی و خصوصی ایران بدست آورد.
   هنوز خبری در مورد نحوه پشتیبانی کسپرسکی از مشتریان قدیمی خود نیامده است ولی به احتمال زیاد به مشتریان، پشتیبانی خود را ارائه میدهد. شما نگران نباشید.
   با سپاس

   Reply
  2. nima

   نه بابا .
   کسپرسکی فروشش خیلی اومده پایین .
   کلی از نماینده هاش هم باهاش قطع ارتباط کردن .
   شرکتی که فقط کارش متاشر کردن ۴ تا خبر کذب و دروغه و البته کلاهبرداری که نمیتونه چیزی بفروشه .

   Reply
 1. بی نام

  سلام
  حداقل دو هفته است که اسم ایران از این سایت حذف شده، این محصول بنجل روسی هم برای ما عرض اندام می کند. در حالی که به هر ترفندی برای فروش دست می زند مثل تخفیف ۳۰% مادام العمر!!!
  نمی کنه چند روز این تخفیف و برداره که بشه اسمشو تخفیف گذاشت
  شما به کسپرسکی در مورد انجام تعهداتشون اعتماد دارید؟؟؟

  Reply
  1. ::: واحد خبر

   با درود
   کسپرسکی را نمیتوان کالای بد و نامرغوبی دانست. در حال حاضر یکی از بهترین محصولات آنتی ویروس دنیاست.
   در ضمن تخفیف ۳۰% کسپرسکی مادام العمر نیست. این تخفیف تا پایان همین ماه میلادی اعتبار دارد و ۲ روز دیگر به اتمام میرسد.
   این کمپین های تبلیغاتی است که در هر ۳ ماهه میلادی توسط شرکت های مختلف برگزار میشود. مثلا بیت دیفندر ۵۰% تخفیف تا پایان همین ماه میلادی یعنی ۲ روز دیگر به مشتریان جدیدش ارائه میدهد.
   یک شرکتی مثل کسپرسکی چه تعهداتی باید داشته باشد؟؟
   تعهد به چه کسی؟
   نمایندگانش یا مشتریانش؟؟

   Reply
   1. بی نام

    تخفیف کسپرسکی برای هفتمین ماه متوالی (July) هم تمدید شد . ضمنا این تخفیف به کلیه خریدهای جدید و تمدید تعلق می گیرد.
    به عنوان مثال به هر دلیلی سال گذشته بخش قابل توجهی از خریداران نسخه های خانگی با مشکل قطع لایسنس مواجه شدند!!

    Reply
    1. نماینده کسپرسکی

     قطعی لایسنسهای نسخه های خانگی مربوط به لایسنسهای تقلبی بازار بود نه لایسنسهای اصل. سال گذشته عده ای با تقلید از شرکتهای مجاز شروع به تولید کالا به اسم کالای اصل نمودند و هم اسم محصول، هم اسم نماینده های مجاز و هم اسم خودشون رو خراب کردند

     Reply
     1. ::: اِی وی نیوز

      لایسنس های کسپرسکی که در ایران به فروش میرسد، یا از طریق نمایندگان داخل ایران آن به فروش میرسد و یا افرادی از طریق حسابهای اعتباری خود در خارج از کشور، اقدام به خرید لایسنس ها و بسته بندی و تولید اسکرچ کارت لایسنس ها مینمایند.
      خیلی از مشتریان کسپرسکی در ایران فکر مینمایند که لایسنس هایی که بر روی کارت اسکرچ درج شده معتبر هستند ولی فقط برای نمایش و برای پیشبرد اهداف فروش چنین کاری انجام میگیرد.
      بازار فروش محصولات خانگی کسپرسکی در ایران به خاطر تعدد فروشندگان بسیار متزلزل است. مثلا شرکتی مثل آواژنگ سیستم دیگر بر روی محصولات خانگی کسپرسکی فعالیت نمینماید.

     2. security

      خوبه والا.لایسنس تقلبی می دن بعد میگن جعل کردن!!!!.شما نمیخواد الکی طرفداری کنی.دیگه ماشالله اینقد بی صاحابه این آنتی ویروس که بقالی سر کوچه ما هم این آنتی ویروس و می فروشه!!!!

 2. نماینده کسپرسکی

  سلام
  اتفاقی که افتاده مطلقا تاثیری در کار کسپرسکی در ایران نداره. اینا همش بازیهای رقباست که به روش کثیف بازار بگیرند. هر کسی شکی در این مورد داره می تونه به خود کسپرسکی ایمیل بزنه و سوال کنه. هنوز که هنوزه نماینده ها رسما کار می کنند و هنوز لایسنسها به نام ایران و به نام مشتری صادر می شه. این یعنی هیچی تغییر نکرده بجز لیست اسامی. خوبه که ما ایرانیا یاد بگیریم قبل هر چیزی تحقیق کنیم و بعد از کاه کوه بسازیم!!!

  Reply
  1. ::: اِی وی نیوز

   با درود
   اگر شما به نظرات و پاسخ های قبلی دقت نمائید، آمده است که این حذف نام ایران از سایت کسپرسکی، نشان دهنده این نیست که دیگر کسپرسکی به مشتریان و نمایندگانش سرویس و خدمات نمیدهد. در ضمن حذف نام یک کشور از میان نمایندگان یک شرکت، باعث میشود که شما وقتی ایمیلی هم به آن شرکت بزنید، شرکت اصلی منکر وجود نماینده ای در آن کشور شود.
   اگر برخلاف این قضیه بود، چرا نام آن کشور را از سایت خود حذف مینماید؟؟
   در پشت پرده خدمات خود را ارائه میدهد، چون از ایران پول هنگفتی به جیب میزند و بزرگترین بازار کسپرسکی در خاورمیانه، کشور عزیزمان ایران است و نمیتواند به این راحتی از این درآمد ها چشم پوشی نماید.
   در ضمن کارشناسان اِی وی نیوز نزدیک به ۱۰ سال است که در بازار امنیت شبکه ایران فعالیت مینمایند و آشنایی بسیار دقیق و کاملی با محصولات و شرکت های نماینده آنها در ایران دارند.
   با سپاس از شما

   Reply
  2. ایرانی

   آقای نماینده کسپرسکی خیلی نگران نباشید درست می شه، احتمالا این روزا کسپرسکی بالاخره تونسته توی بازارهای بین المللی یه گوشه کناری حضور پیدا کنه به خاطر همین مجبور شده از قوانین آمریکا و اتحادیه اروپا تبعیت کنه، دعا کنید این امر محقق نشه تا دوباره اسم ایرانو به لیستش اضافه کنه (بالاخره بزرگترین مشتریشه)

   Reply
   1. نماینده کسپرسکی

    دوست عزیز شما رسما راحع به سایز بازار ایران برای کسپرسکی در توهمید. ایران حتی بازار اول منطقه را برای کسپرسکی ندارد چه برسه به جهان. پیشنهاد می کنم اطلاعات بیشتری در خصوص حجم بازار کسپرسکی در کشورهای درست حسابی داشته باشید. مثل آلمان، فرانسه، عربستان و …!

    Reply
    1. ::: اِی وی نیوز

     دوستان عزیز. لطفا احترام یکدیگر را نگه دارید.
     در ضمن اگر اطلاعات کاملی در مورد بازار آنتی ویروس در ایران و جهان دارید، تقاضا داریم آنها را به اشتراک بگذارید.
     با سپاس

     Reply
 3. security

  بالاخره هر کی خربزه می خوره پای لرزش هم می شینه.عاقبت اطمینان کردن به آنتی ویروس آشغال همینه دیگه.

  Reply
 4. بی نام

  دوست عزیز نماینده کسپرسکی، من خودم از مشتریان قدیمی این آنتی ویروس هستم، هم خانگی و هم برای سازمانی که در آن مشغول به کارم خرید کرده ام، نکته جالب توجه برای من این است که یکی از بزرگترین روشهایی که نمایندگان کسپر برای تخریب رقبا استفاده می کردند همین موضوع نبودن اسم ایران در فهرست نمایندگان رسمی سایر آنتی ویروسها بود حالا این بهانه هم از بین رفت. شما که این موضوع را می دانید که فروش همچنان ادامه خواهد داشت چرا برای سایرین اینگونه فکر نمی کردید!! متاسفانه به این دلیل که کسپرسکی شبکه فروش بسیار گسترده ای ایجاد کرده و برخی البته برخی از آنها دست به هر کاری برای فروش می زنند به نظر من به عنوان استفاده کننده این خود ضد تبلیغ است.
  عاقبت خیاط هم در کوزه افتاد!!!

  Reply
 5. بی نام

  ضمنا در مورد اینکه فرمودید نسخه ها تقلبی بوده است، من از حرف شما اینطور برداشت کردم که کد هایی که اینگونه از کار افتاده نسخه های تقلبی بوده یعنی یا باید اصلا توسط کسپرسکی اصلا فعال نشود چون طبیعتا ناشناس هستند و یا در نهایت به عنوان تریال ۳۰ روزه فعال شود در حالی که اصلا چنین نبود با ورود اکتیویشن کد لایسنس فعال می شد و پیغام ۳۶۵ روز اعتبار می داد ولی پس از مدتی از کار افتاد، این موضوع فقط گریبان مرا هم نگرفت بلکه بسیاری از خریداران با آن درگیر شدند، احتمالا شما در آن زمان با این نسخه ها مواجه نشده اید!!!
  و دقیقا چقدر خوبه که اول در مورد چیزی تحقیق کنیم و بعد حرف بزنیم

  Reply

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*