“راحتی بیشتر” برای کاربران در نسخه ۲۰۱۵ محصولات بیت دیفندر

اِی وی نیوز

نسخه ۲۰۱۵ نرم افزار امنیتی بیت دیفندر طوری طراحی شده است که برای کاربر کمترین زحمت ممکن را ایجاد کند تا کاربران بتوانند با خیالی آسوده از  امنیت ویندوز، به کارهای دیگر خود بپردازند.

بطور کلی یکی از مشکلات امنیت کامپیوتری این  است که هر چه گزینه های بیشتری برای انتخاب توسط کاربر طراحی شود، امکان تصمیم گیری اشتباه از  طرف کاربران نیز بالاتر می رود.

به همین منظور، در نسخه ۲۰۱۵ محصولات بیت دیفندر ، تلاش شده است ساختاری ساده به کاربر ارائه شود. به طور خاص، فن آوری جدید “نمایه(profile)” با هدف تنظیم امکانات نرم افزار برای انجام کارهای مختلف از جلمه بازی یا تماشای فیلم در نظر گرفته شده است.

از دیگر ویژگی های جدید این نسخه می توان به تقویت راه اندازی نرم افزار و قابلیت “تون آپ(Tune up)” اشاره کرد.

این شرکت همچنین ویژگی “کیف جیبی(Wallet)” که برای ذخیره سازی امن اطلاعات حساس استفاده می شود را با مرورگر محافظت شده “پرداخت امن(SafePay)” بیت دیفندر یکپارچه کرده است که در نتیجه آن جزئیات پرداخت به طور خودکار در محل مربوط، پر میشوند.

“کاتالین کوزی ، مدیر استراتژی امنیت شرکت بیت دیفندر در همین ارتباط می گوید:” سادگی با حداکثر امنیت ویژگی اصلی نسخه ۲۰۱۵محصولات Bitdefender   است. من مطمئن هستم که هر کاربر، بدون در نظر گرفتن مهارت های کامپیوتری خود، فقط طی چند دقیقه متوجه کلیات محصول جدید بیت دیفندر ۲۰۱۵ خواهد شد و حتی سریعتر از آن به چگونگی کار با این محصولات پی خواهد برد. وی همچنین به موضوع رشد جرائم سایبری اشاره کرد و گفت: “امروزه افزایش جرائم اینترنتی در فضای مجازی و همچنین استفاده روز افزون از فن آوری های گوناگون ، تقاضا برای ایجاد امنیت سایبری را افزایش داده است ، این موضوعات ما را به سمت ایجاد محصولاتی با کاربری بسیار آسان هدایت کرد.”

مرجع : بیت دیفندر ایران

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*