ضدویروس Bitdefender با فناوری Cloud

بیت ابری

شرکت ضدویروس Bitdefender با بکارگیری فناوری جدید “رایانش ابری” (Cloud Computing) محصول ضدویروس جدیدی به نام Cloud Security for Endpoints ارائه کرده است. این ضدویروس جدید، امنیت و حفاظت کامل را برای ایستگاه های کاری و سرورهای شبکه تحت یک مدیریت واحد فراهم می آورد، بدون آنکه نیاز به راه اندازی یک سیستم اختصاصی در محل سازمان، برای ابزارهای مدیریتی ضدویروس باشد.

ضدویروس Bitdefender Cloud Security از ایستگاه های کاری، سرورها و حتی کامپیوتر قابل حمل (Laptop) خارج از سازمان، محافظت کرده، در حالیکه ابزار مدیریتی این ضدویروس بر روی سرورهای شرکت Bitdefender میزبانی می شود. صفحه رابط این ابزار مدیریتی که تحت وب عمل می کند، نظارت آنی و زنده بر روی کاربران شبکه و همچنین کاربران خارج از سازمان را بصورت متمرکز و یکپارچه در اختیار مدیر شبکه قرار می دهد.

ضمن اینکه ضدویروس Cloud Security امنیت کامل برای تمام کاربران و انعطاف لازم برای کاربران خارج از سازمان و همیشه در حال حرکت را فراهم می آورد، نیازمند نیروی انسانی متخصص برای نصب و نگهداری نیست و باعث صرفه جویی در هزینه های خرید و نگهداری تجهیزات سخت افزاری نیز می شود.

پس از راه اندازی سرویس ابری ضدویروس Cloud Security، ایستگاه های کاری و سرورها در شبکه بصورت هوشمند شناسایی شده و ضدویروس آماده توزیع در شبکه می شود. پس از توزیع و تعریف سیاست های امنیتی در ضدویروس مدیر شبکه فقط وظیفه کنترل گزارش ها و واکنش در برابر تهدیدات را از طریق صفحه رابط تحت وب، برعهده خواهد داشت.

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*