لابراتوار کسپرسکی کمک به توسعه صنعت رسانه و سرگرمی های تلفن همراه می کند.

به گزارش اِی وی نیوز از کسپرسکی: لابراتوار کسپرسکی  به عضویت در MEF، انجمن تجارت جهانی برای محتوای تلفن همراه و تجارت در آمده است. این شرکت، عضویت خود را در تاریخ ۲۷ فوریه درکنگره جهانی تلفن همراه  ۲۰۱۳ اعلام کرد در جلسه صبح MEF، بر اعتماد مصرف کننده در برنامه های که به امنیت و حریم خصوصی اختصاص داده شده بود صحبت شد.

عضویت در MEF به لابراتوار کسپرسکی اجازه می دهد تا همکاری نزدیکی با فعالان جهانی پیشرو در بازار تلفن همراه داشته باشد و کمک به رشد این صنعت نماید.

کریل Zelensky، مدیر توسعه کسب و کارجهانی موبایل لابراتوار کسپرسکی، گفت: “من خوشحالم که لابراتوار کسپرسکی به MEF پیوست. امنیت و مدیریت دستگاه تلفن همراه به تازگی یک مسئله کلیدی برای صنعت تلفن همراه تبدیل شده است. شرکت ها و کاربران شخصی نیاز به حفاظت از دستگاه های خود و تأمین امنیت شخصی و اطلاعات خود دارند. لابراتوار کسپرسکی دارای تجربه زیادی در این زمینه است و به اعتقاد من این یک فرصت مهم برای به اشتراک گذاشتن این تخصص با فعالان برجسته در صنعت تلفن همراه است. ”

Rimma Perelmuter، مدیر عامل شرکت MEF،  اظهار داشت: “ماموریت ما این است که برای حمایت از اعضای خود را در سراسر اکوسیستم جهانی تلفن همراه است. فروش اعتماد یک مسئله حیاتی برای صنعت است، ۳۵ درصد از مصرف کنندگان در آخرین مطالعه MEF عدم اعتماد را به عنوان یک مانع در جهت خرید بیشتر در تلفن همراه اشاره کرد. ما خوشحال هستیم که لابراتوار کسپرسکی به عنوان بخشی از جامعه بین المللی عضو ما  در آمده است و از این تیم برای به اشتراک گذاشتن تخصص و بینش خود  در جهت بالابردن اعتماد مصرف کننده استقبال میکنیم و سپاسگزاریم ”

لابراتوار کسپرسکی یکی از بزرگترین تامین کننده امنیت تلفن همراه ، امنیت داده ها در گوشی های هوشمند و تبلت ها را در مقابل تروجان ها و ویروس ها را فراهم میکند.

مترجم: حامد مصائبی

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*