مشکل در فعال کردن لایسنس کسپرسکی

به گزارش اِی وی نیوز، از فعالان بازار فروش نسخه های خانگی محصولات کسپرسکی، متوجه شدیم که لایسنس های آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی و Pure کسپرسکی در زمان رجیستر کردن برای کاربران ایرانی با مشکل همراه هستند.

در حال حاضر کاربران ایرانی که اقدام به ثبت و اکتیو شدن لایسنس کسپرسکی مینمایند با مشکلی مبنی بر عدم ثبت مواجه میشوند و کسپرسکی هنگامی که متوجه میشود کاربر ایرانی اقدام به ثبت مینماید، جلوی این کار را میگیرد.

در حال حاضر خبرهایی از گوشه کنار ایران به دست ما رسیده است که کاربران و نیز فروشندگان محصولات کسپرسکی از این امر بسیار متحیر و ناراحت میباشند.

هنوز دقیقا نمیدانیم که این مسئله آیا با حذف نام نمایندگان ایرانی از سایت کسپرسکی، ارتباطی دارد یا خیر.

اِی وی نیوز، در صورت دریافت اخبار جدید در این موضوع، آن را به اطلاع همگان میرساند.

 

 

 

About The Author

Related posts

 1. نوید

  متاسفانه فروش بیشتر محصولات با کیفیت پایین تر باعث می شود راهکار تخریب محصولات برتر پیگیری گردد. در بعضی از استانها به دلیل تغییر در زیر ساخت ارتباطی مخابرات انها امکان فعال کردن وجود نداشته است. که بحمدلله با پیگیری سریع کارشناسان زبده نمایندگان کسپرسکی در ایران مشکل در حال حل شدن است.
  امیدواریم در رقابتی سالم شما را زیارت نماییم.

  Reply
 2. محمدرضا

  مشکل مروبط به غیر فعال شدن برخی از پورت های SSL است که مشکل مروبط به مخابرات است.
  شما در حالت عادی سایت my.kaspersky.com را نمی توانید باز کنید. ولی زمانی که با VPN اقدام کنید دیگر این مشکل نیست. سایت دیگری نیز مثل dashboard.zopim.com و یا license.avira.com نیز باز نمی شوند که مربوط به همین بحث پورت های SSL است.

  Reply

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*